Personel Otomasyonu

Meddata İnsan kaynakları ve personel Otomasyonuyla;

» İşletmenize yapılan tüm iş başvuruları değişik kriterlere göre takip edilebilmektedir. Ad,soyadı ve pozisyona göre standart, başvuru tarihi,cinsiyet, askerlik durumu, öğrenim durumu, medeni hali`ne göre detaylı filtreleme yapılabilmektedir.

» Yapılan başvuruları işletmenin hazırladığı başvuru formlarında yazılmış bilgileri girebilir yine detaylı bilgi alınabilir. Adres ve kimlik bilgileri bu ekranda detaylı bir şekilde takip edilebilmektedir.

» Başvurularda kişisel becerileri ve eğitim durumu bilgilerinin girildiği Başvuru bilgileri ekranı Personel seçiminde bize daha detaylı seçim yapma şansı tanır.

» Başvuruda doktorların hangi kurs ve seminerlere katılmış olduğu, hangi işletmelerde çalıştığı ve son değerlendirme gibi bilgileri girebilir ve doktorları seçerken daha titiz seçim yapma şansına sahip oluruz.

» Girmiş olduğumuz bilgileri başvuru sırasında kolayca girebilir yada hazırlanmış olan formlardan daha sonra bilgi girişi yapabiliriz. Girdiğimiz bu bilgileri bir tek tuşla tüm içerikleriyle PERSONEL bölümüne aktarabiliriz.

» Bize başvuran doktorumuzu Personele aktardıktan sonra iş bilgileri girilebilir. Personele ait Maaşı, Çalıştığı birim, özellikleri ve benzeri İş bilgilerini sisteme girebilir ayrıntılı sorgulamalar yapılabilir.

» Tarih ve Saate göre personel hakkında notlar ve görüşler girilebilir ve personelin performans değerlendirmesinde kullanılabilir.

» Personelin Çalışmakta olduğu Birimleri , Pozisyonları , Ayrılan (Pasif Hale Getirilen ) personeli görebilir bilgi değişiklikleri yapılabilmektedir.

» SSK Bordro Hazırlamak için işçi bilgileri girilebilir ve Personele maaşları ödenebilir. Bu işlemler muhasebe programıyla entegre olarak çalışmaktadır.

 
Merkez: Mustafa Kemal Mahallesi 2129.sk No:6 Çankaya/ANKARA
Tel: 0312 473 90 80
Çağrı Merkezi: 444 1 201
Faks: 0312 473 90 81
                Ar-Ge: Bilkent Üniversitesi Cyberplaza B Blok
Zemin Kat No:BZ-02 Bilkent/ANKARA
Tel: 0312 265 01 81
Faks: 0312 265 01 61
            MedData Bilişim İletişim Sistemleri
Proje Danışmanlık Medikal
Tic. ve San. Ltd. Şti.